Fabrika
1920 yılında kurulan firmamız,1990 yılından bu yana Özselamoğlu Gıda Sanayi ve Ticaret ünvanı ile ticari faaliyetine devam etmektedir. Endüstriyel alandaki bilgi birikimini, deneyimini ve başarısını perakende sektöründe de göstermeyi amaçlayarak Envai markasını oluşturmuştur.

Gıda mühendislerimiz, üretim tesislerimizdeki en son teknolojiyle donatılmış labaratuvarlarda ürün yelpazemize yeni ürünler katmak için AR-GE faaliyetlerini sürdürmektedir. Envai markalı ürün kataloğumuza; baharatlar, çorbalar, karışımlar ve harçlar, aynı zamanda pastacılık kategorisinde de pudingler, krem şantiler, nişastalar gibi bir çok seçeneği ekledik.

Doğadan aldığımız güçle, doğanın bize verdiği envai tatlarla, markamızı sofralarınıza kadar taşımayı hedef edinip, ilkeli ve prensipli çalışmayı görev bildik. Kaliteli üretimi, hijyeni, güveni ve müşteri memnuniyetini kendisine ilke edinerek, yıllardır bu anlayışından ödün vermeden hizmet eden firmamız; düzenli yatırımlarla büyümesini sürdürmektedir. İleriye yönelik faaliyetleriyle de yurtiçi ve yurtdışında ki pazar payını giderek yükseltmektedir.

Şinitzel ve Nugget Pilot Tesisi
Tesisimizde son teknoloji kullanılarak; Şinitzel ve Nugget üretimi ve endüstriyel anlamda bu ürünlerin üretiminde kullanılan marinatlar, kaplamalar, baharatlı kaplamalar, fırın kaplamalar, enjeksiyon karışımları, yuvarlama karışımları, baharat karışımları, parlatıcılar, unlama, hamurlar, paneler , bağlayıcı ve stabilizatörler, bitkisel ve hayvansal proteinler, diyet lifleri, emülgatörler, stabilizatörler üretilmektedir.

Sucuk Pilot Tesisi
Sucuk, sosis, salam, jambon, döner için kombi üretimini geliştirmek amacıyla kurulan pilot tesisimizde, kaliteyi optimize etmek için AR-GE çalışmalarımız sürekli devam etmektedir.

Fabrika